Stora Enso Renewable Packaging

Packaging Poland

Packaging Poland

​​​​​​​​​​Stora Enso Poland jest liderem na rynku w branży opakowań papierowych w Polsce. Głównymi produktami firmy są: papiery przemysłowe, tektura falista i pudła, w tym opakowania kaszerowane oraz worki papierowe. Siedziba Stora Enso Poland jest w Ostrołęce, 120 km na północny-wschód od Warszawy. W Ostrołęce znajdują się zakłady produkujące celulozę i papier, tekturę falistą i pudła oraz worki papierowe.

Certyfikaty kliknij tutaj.

Aby uzyskać dodatkowe informacje zajrzyj na: www.storaensopack.pl.

 

Stora Enso Poland wspiera WOŚP

Stora Enso Poland wspiera WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest najbardziej znaną organizacją charytatywną w Polsce. Celem jej działania jest ratowanie życia dzieci, promocja zdrowia i edukacja w zakresie ratownictwa medycznego. Od 1993 roku Fundacja przeznaczyła ponad 825 mln złotych na zakup sprzętu medycznego.

Nieodłączną częścią orkiestrowych finałów jest kolorowa, tekturowa skarbonka. Co roku do rąk 120 000 wolontariuszy w 1700 sztabach trafia 180 000 sztuk tekturowych skarbonek. Jej producentem i ofiarodawcą jest Stora Enso. 

Pomysł skarbonki narodził się w zakładzie Stora Enso  w Ostrołęce. 20 lat temu jeden z naszych pracowników, obserwując w jak dziwne pojemniki były zbierane pieniądze podczas pierwszych finałów Orkiestry, zaprojektował skarbonkę z tektury. Pomysł spodobał się Jurkowi Owsiakowi i tak od 20 lat jesteśmy partnerem Fundacji, a skarbonka stała się barwnym symbolem kolejnych finałów. 


 
Mill Contacts

Agnieszka Stolarow

Communication & Marketing Manager

Sandra Paluch

Administrative Assistant